ROSALIE.

    ROSALIE to utalentowana polska artystka, kompozytorka i producentka, której muzyka emanuje delikatnością i głębią emocji. Za sprawą charakterystycznego, chwytliwego brzmienia oraz ujmującego wokalu w nurcie R’n’B, Rosalie zdobyła liczne uznanie wśród słuchaczy. 

    Jej największe przeboje, takie jak "Ile mogę", “REPLAY", “Nie mów”, zachwycają zarówno pięknem melodii, jak i tekstów, które poruszają serca wielu słuchaczy. Za sprawą trasy koncertowej z albumem „Flashback”, który zgarnął nominację do Fryderyka 2018 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, powstał nowy album "IDeal"-o próbie odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną. 

    Jej ostatni album "Motherlode" metaforycznie nawiązujący do nieskończonej ilości pieniędzy i pełnej kontroli. Taki właśnie stan skojarzył się z artystce z osiąganiem dobrostanu, do którego dążyła. 

    Rosalie na swoim koncie ma również duety z takimi artystami jak Vito Bambino, Kacha, czy Kukon. Artystka uznanie zyskuje za sprawą autentyczności swoich tekstów oraz jak sama podkreśla wymaganiami wobec samej siebie.

FB: www.facebook.com/RosalieOfficial/ 
IG: https://www.instagram.com/sheisrosalie